Hallo,
Ik vroeg me af of er wel eens gedacht is over het gebruik van een app als Tapatalk om het forum beter toegankelijk te maken vanaf mobiel. Andere fora (CPUK, ICPS, Sarracenia) gebruiken deze app en deze gebruik ik nu om deze fora te volgen. Werkt erg makkelijk en wellicht een goed idee?
Groet, Martin
Forum via Tapatalk app?
Moderator: Bestuur
- Tijmen
- Berichten: 1085
- Lid geworden op: 20 sep 2012, 17:47
- Locatie: Sittard
Re: Forum via Tapatalk app?
vraag me eigenlijk af of er een manier is om het forum weer levend te maken, gezien het feit dat iedereen naar facebook is geschoven. Of moeten we eigenlijk accepteren dat het tijdperk van forums lang vervlogen is?
- Rory2015
- Berichten: 43
- Lid geworden op: 18 sep 2015, 18:55
Re: Forum via Tapatalk app?
Ik denk zelf dat er veel meer gepost zou worden als het makkelijker zou zijn om foto's te plaatsen, nu is dat een heel gedoe met image hosting sites e.d. Als er meer foto's geplaatst zouden worden zouden misschien ook meer mensen berichten plaatsen en op het forum kijken.
- Tijmen
- Berichten: 1085
- Lid geworden op: 20 sep 2012, 17:47
- Locatie: Sittard
Re: Forum via Tapatalk app?
daar heb je een punt, als de gemakkelijkheid van facebook post plaatsen gecombineerd zou worden met de overzichtelijkheid van dit forum zou dat het forum weer tot leven kunnen brengen. Ook zou een app of gemakkelijkere toegang via mobiele apparaten inderdaad zoals Martin zei veel helpen. Dit forum is natuurlijk van voor het smartphone tijdperk, misschien dat daar een verbeterpuntje in zit.
- Felix
- Berichten: 125
- Lid geworden op: 05 okt 2009, 10:30
- Locatie: Arnhem
Re: Forum via Tapatalk app?
Het forum is geüpdatet naar de meest recente versie.